Визначити молекулярну масу

Mr (BaCl 2) = ...

Mr (H2SO4) = ...

+5
Ответы (1)
  1. 18 мая, 09:44
    0
    Mr (BaCl 2) = 137 + 35,5·2=208

    Mr (H2SO4) = 1 ·2+32+16·4 = 98