Визначити молекулярну масу речовини! Дуже треба!

HNO3;

Al2 (So4) 3;

Сa (OH) 2

+1
Ответы (1)
  1. 27 января, 11:12
    0
    M (HNO3) = 1+14+16*3=15+48=63

    M (Al2 (SO4) 3) = 27*2+32*3+16*4*3=54+96+192=342

    M (Ca (OH) 2) = 40+16*2+1*2=40+32+2=74