PbCO3+SiO2 HgSO3+HCl SnBr2+Na2SO4 CuSiO3

+1
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 16:03
    0
    2PbCo3+SiO2=Si (CO3) 2+2PbO

    HgSO3+2HCl=HgCl2+H2SO3

    SnBr2+Na2SO4=2NaBr+SnSO4

    CuSiO3=CuO+SiO2