Запышить ривняння химичных реакций що видбуваються пид час такых перетворень продукции реакций: 1). NH3->NO->NO2->HNO3->Cu (NO3) 2

+4
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 17:27
    0
    4NH3 + 5O2 = 4NO + 6H2O

    2NO + O2 = 2NO2

    3NO2 + H2O = 2HNO3 + NO

    2HNO3 + CuCl2 = Cu (NO3) 2 + 2HCl