Zn (OH) 2+HNO3=

SnO+NaOH=

Pb (OH) 2=

Fe (OH) 3+H2SO4=

Al2O3+CaO=

Cr (OH) 3=

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 20:34
    0
    1. Zn (OH) 2+HNO3=ZN (NO3) 2+2H2O

    2. SnO+2NaOH=Na2SnO2+H2O

    3H2SO4+2FeOH3=Fe2SO43+6H2O

    5. CaO+Al2O3=CaAlO22

    6. 2CrOH3=Cr2O3+3H2O

    3. PbOH2=PbO+H2O

    4. 3H2SO4+2FeOH3=Fe2SO43+6H2O