P - - - > P2O5 - - - > H3PO4 - - - > Zn3 (PO4) 2

+3
Ответы (1)
  1. 7 августа, 16:33
    0
    4p+5o2=2p2o5

    p2o5+3h2o=2h3po4

    2h3po4+3zn (cl) 2=zn3 (po4) 2+6hcl