MgSO4 - - > MgO-->MgCL2-->Mg (OH) 2--->MgSo4

+4
Ответы (1)
  1. 1 мая, 18:47
    0
    MgSO4+H2O=H2SO4+MgO

    MgO+CuCI2=MgCI2+CuO

    MgCI2+2NaOH=Mg (OH) 2+2NaCI

    Mg (OH) 2+K2SO4=MgSO4+2KOH