Осуществить превращение:

OBP ионное

Fe - > Fe2O3 - > FeCl3 - > Fe (OH) 3

+3
Ответы (1)
  1. 2 августа, 21:11
    0
    1. 4Fe+3O2=2Fe2O3

    2. Fe2O3+6HCI=2FeCI3+3H2O

    3. FeCI3+3NaOH=Fe (OH) 3+3NaCI