Зробити перетворення Mg-MgO-MgCl2-Mg (OH) 2-MgSO4

+3
Ответы (1)
  1. 21 июня, 20:44
    0
    1) Mg+CaO = MgO + Ca p. з

    2) MgO+Cl2 = MgCl2+O2 р. з

    3) MgCl2+Ba (OH) 2 = Mg (OH) 2 + BaCl р. о

    4) Mg (OH) 2+ZnSO4=MgSO4+Zn (OH) 2 р. о