Ba-BaO-BaCl2-Ba (NO3) 2-BaSO4

+4
Ответы (1)
  1. 25 марта, 16:06
    0
    2Ba+O2=2BaO

    BaO+2HCl=BaCl2+H2O

    BaCl2+2AgNO3=Ba (NO3) 2+2AgCl

    Ba (NO3) 2+Na2SO4=BaSO4+2NaNO3