Зробити перетвореня N2-NH3-NO-NO2-HNO3-Zn (NO3) 2

+1
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 20:26
    0
    3H2+N2=2NH3

    4NH3+5O2=4NO=6H2O

    2NO+O2=2NO2

    4NO2+O2+2N2O=4HNO3

    2HNO3+Zn (OH) 2=Zn (NO3) 2+2H2O