H2SO4 + CaOHCl = ...

+2
Ответы (1)
  1. 3 июля, 20:29
    0
    NaOH+HCl=. NaCl+H2O

    CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

    K2O+H2O=2. KOH

    BaCl2+2AgNO3=2AgCl+Ba (NO3) 2

    Mg+2HCl=MgCl2+H2

    Fe2O3+6HNO3=2Fe (NO3) 3+3H2O

    SO3+H2O=H2SO4

    BaCl2+Na2SO4 = 2NaCl+BaSO4

    Cu (OH) 2+2HCl=2H2O+CuCl2

    BaO+H2SO4=BaSO4+H2O

    CaO+H2O=Ca (OH) 2

    Fe (OH) 3+3HCl = FeCl3+3H2O

    K2O+CO2=K2CO3

    NaCl+H2O

    СuSO4 + H2O

    2KOH

    Ba (No3) 2 + 2AgCl (осадок)

    MgCl2 + H2

    2Fe (NO3) 3 + 3H2O

    2SO3

    BaSO4 + 2 NaCl

    СuCl2 + H2O

    BaSO4+Н2 О

    Са (ОН) 2

    FeCl3 + 3H2O

    K2CO3