Ba (NO3) 2 + ? = Cu (NO3) 2

+1
Ответы (2)
  1. 26 марта, 17:33
    0
    Ba (NO3) 2 + Cu (OH) 2 = Cu (NO3) 2 + Ba (OH) 2
  2. 26 марта, 20:27
    0
    Ba (NO3) 2+CuSO4=Cu (NO3) 2+BaSO4