P → P2O5 - >H3PO4->Mg3 (PO4) 2

Здиснити перетворення

+3
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 20:04
    0
    4P + 5O2 = P2O5

    P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

    2H3PO4 + 3Mg = Mg3 (PO4) 2 + 3H2