Na OH+SO3

K OH+N2O5

Ba (OH) 2+CL2O7

Ca (OH) 2+CO2

LiOH+SO2

+1
Ответы (1)
  1. 29 июля, 00:33
    0
    NaOH+SO3=NaHSO4

    2KOH+N2O5=2KNO3+H2O

    Ba (OH) 2+Cl2O7=Ba (CLO4) 2+H2O

    Ca (OH) 2+2CO2=Ca (HCO3) 2

    LiOH+SO2=LiHSO3