Визначити масу 10 л. води

+2
Ответы (1)
  1. 1 декабря, 16:41
    0
    N (H2O) = 10/22,4=0,446 моль

    n=V/Vm

    m (H2O) = 0,446*18=8,028 г

    m=n*M (Mr)

    Ответ: 8,028 г