Визначити масу 3 л спирту C2H5OH

+1
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 08:53
    0
    V (C2H5OH) = 3 л = 3 дм3

    По таблице находим плотность спирта p=789 г/дм3

    m (C2H5OH) = V*p = 3 дм3 * 789 г/дм3 = 2367 г = 2.37 кг