Ланцюжок перетворень : K ⇒ KOH ⇒ KCl ⇒ CNO3

+3
Ответы (2)
  1. 2 июля, 09:17
    0
    2K+2H2O=2KOH+H2

    KOH+HCl=KCl+H2O

    KCl+AgNO3=KNO3+AgCl (осадок)
  2. 2 июля, 09:23
    0
    2K+2H2O=2KOH+H2

    KOH+HCl=KCl+H2O

    KCl+AgNO3=KNO3+AgCl