С → СH4 → CO2 → Na2CO3 → CO2

+1
Ответы (1)
  1. 26 января, 08:09
    0
    С+2H2=CH4

    CH4+2O2=CO2+2H2O

    CO2+Na2O=Na2CO3

    Na2CO3+2HCl=2NaCl+CO2+H2O