Помогите!

1. K-KON-Cu (OH) 2-CuSO4

2. Ba-BaO-Ba (OH) 2-BaSO4

+4
Ответы (1)
  1. 6 октября, 21:32
    0
    1. 1K+2H2O=2KOH+H2

    2KOH+CuSO4=-Cu (OH) 2+K2SO4

    Cu (OH) 2 + H2SO4=CuSO4+2H2O

    2. 2Ba+O2=2BaO

    BaO+H2O-Ba (OH) 2

    Ba (OH) 2+H2SO4=BaSO4+2H2O