Ba0-Ba (0H) 0-BaCl-BaSO4

+5
Ответы (1)
  1. 13 января, 13:11
    0
    BaO + H2O = Ba (OH) 2

    Ba (OH) 2 + 2HCl = 2 H2O + BaCl2

    BaCl2 + Na2SO4 = 2NaCl + BaSO4