Один из сумижных кутив з третиною другого становить 120 грудусив, знайдить ци куты

+5
Ответы (1)
  1. 23 января, 09:11
    0
    Х - кут1, 1/3*х - кут2, х+1/3*х=120, 3 х+х=360, х=90 - кут1, 120-90=30 - кут2