Знайты периметр ривнобедреного трикутника основа якого 7 см а бична сторона 8 см

+4
Ответы (1)
  1. 21 мая, 19:12
    0
    Трег. АВС. АВ=ВС=7 Пеример=АВ+ВС+АС=7+7+8=22 см