425/5 - (х-527) * 23 + (5678+457) =

+3
Ответы (2)
  1. 27 июня, 23:55
    0
    85 - 23 х + 12121 + 6135 = 85 - 23 х + 18256 = 18341 - 23 х
  2. 28 июня, 02:10
    0
    425/5 - (х-527) * 23 + (5678+457) = 18341