Виразити через гострий кут

Cos 135 градус

Sin 135 градус

tg 135 градус

+1
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 13:41
    0
    Cos 135 = cos (180 - 45) = - cos 45

    sin 135 = sin (180 - 45) = sin45

    tg 135 = tg (180 - 45) = - tg 45