Решите уравнение:

a) 2x + 3x = 150

б) 15a - 8a = 1.4

в) y - 4y = 1

+4
Ответы (1)
  1. 18 июня, 05:42
    0
    а) 2 х+3 х=150

    5 х=150

    х=150:5

    х=30

    ответ: 30

    б) 15 а-8 а=1.4

    7 а=1.4

    а=1.4:7

    а=0.2

    ответ: 0.2

    в) у-4 у=1

    -3 у=1

    у=1: (-3)

    у=-1/3

    ответ: - 1/3