Упряжка собак протягши сани горизонтальною дорогою завдовшки 10 км, виконала роботу 980 кдж. вважаючи, що коыфыцыент тертя дорывнюэ 0,02, а рух саней э рывномырним, визначте массу саней

+1
Ответы (2)
  1. 14 июня, 03:35
    0
    A = Fs F = A/s

    F = 980000/10000 = 98H

    Fтр = μmg

    m = F/μg

    m = 98/0,02*10 = 490 кг
  2. 14 июня, 03:44
    0
    A=F*S=m*g*S*мю

    m=A / (g*S*мю) = 980000 / (10*10000*0,02) кг = 490 кг