Дано: Дано:

m=780 грамм V=10 см в кубе

P=7,8 г/см в кубе P=7,33 г/см в кубе

V=? m=?

+5
Ответы (1)
  1. 29 мая, 07:10
    0
    Дано:

    m=780 грамм

    P=7,8 г/см в кубе

    найти

    V=?

    решение

    V = m/P = 780 / 7,8 = 100 см3 (или 10^-4 м3)

    Дано:

    V=10 см в кубе

    P=7,33 г/см в кубе

    найти

    m=?

    решение

    m = P*V = 7,33*10 = 73,3 г (или 0,0733 кг)