Выразите 6 км/с, 120 м/мин в единицах СИ

+1
Ответы (1)
  1. 17 августа, 01:57
    -1
    6 км/с=6*3600 км / ч=21600 км/ч

    120 м/мин=120*60=720 м/ч=720/1000=0,72 км/ч