Вызначиты силу, яка надае телу массою 1.5 т прискорення, Що доривнюе 1/10 прискорення вильного падиння

+4
Ответы (1)
  1. 16 июля, 20:30
    0
    F=ma, a=g/10=0.1 м/с², F=1500*0.1=150 Н - ответ