На скильки градус в може нагрити 250 кдж тепла деталь масою 12 кг выготовлену из чавуну

+1
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 13:54
    0
    Q = 250 000 Дж

    m = 12 кг

    c (чавун) = 540 Дж / (кг*С)

    t = ?

    Q = c * m * t = = > t = Q / (cm) = 250 000 / (540 * 12) = 38.5

    t = 38.5 C