T - 5c

N - 50 кол (колебаний)

Найти:

n (ню) - ?

t - ?

+1
Ответы (1)
  1. 21 марта, 02:52
    0
    N (ню) = 1/T=1/5=0.2 (герц)

    t=N*T=50*5=250 с