Яку масу золота можна розплавити затративши 125 кДж теплоти?

+5
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 19:39
    0
    Дано:

    Q=125 кДж=125000 Дж

    q=67000 Дж/кг (удельная теплота плавления золота)

    Найти:

    m-?

    Решение:

    Q=q*m

    m=Q/q=125000/67000=1.9 кг

    Ответ: 1.9 кг