Визначте чистоту коливань математичного маятника довжиною 12 м

+2
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 10:42
    0
    V=1/2*pi*sqrt (L/g) = 1/6,28*sqrt (12/10) = 0,145 Гц