Визначте период и частоту коливань тила, яке здийснюе 300 коливань за хвилину

+4
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 22:54
    0
    T = t/N = 60/300 = 0,2 c v = 1 / T=1/0,2=5 Гц