Тило масою 400 грам перебувае на висоти 2 м над ривнем пидлоги. Визначте потенциальну енергию цього тила

+4
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 14:28
    0
    Дано:

    m=400 г=4 кг

    h=2 м

    Еп.-?

    Еп.=mgh

    [Еп.]=кг*Н/м (в квадрате) * м=Н*м = Дж.

    Еп.=4*2*10=80 Дж.