Подайте в метрах за секунду 18 км/год 108 км/год 72 см/хв

+2
Ответы (1)
  1. 25 марта, 17:47
    0
    18 км/год=18000/3600=5 м/с (18 км=18000 метров, 1 час = 60 минут = 3600 секунд)

    108 км/год=108000/3600 = 30 м/с (108 км=108000 метров, 1 час = 60 минут = 3600 секунд)

    72 см/хв=0.72/60=0.012 м/с (72 см=0.72 метра, 1 минута = 60 секунд)