У посудину масою 500 г налили 3 л води. Визначити вагу посудини з водою.

+2
Ответы (1)
  1. 30 июня, 12:45
    0
    M1=0,5 кг

    m2=p*V=1000*0,003=3 кг

    m=m1+m2=0,5+3=3,5 кг

    F=m*g=3,5*10=35 H