Склянку заввишки 0,12 м до краю наповнили водою. Визначте тиск води на дно

склянки. Густина води 1000 кг/м3.

+1
Ответы (1)
  1. 17 января, 09:58
    0
    P = po * g * h

    po - плотность (1000 кг / м³)

    g - ускорение свободного падения (10 Н / кг)

    h - высота (0,12 м)

    p = 1000 * 10 * 0,12 = 1200 Па