обчислити молярну масу кисню О2 метану CH4 сирководню H2O?

+1
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 11:52
    0
    M (O2) = 32*10^-3 кг/моль

    M (CH4) = 16*10^-3 кг/моль

    M (H2O) = 18*10^-3 кг/моль