Дано:m=150 г, h=10 м, h=2 м П=П1-П2?

+5
Ответы (1)
  1. 20 октября, 23:28
    0
    M=150 г = 0.15 кг

    П1=mgh1=0.15 кг * 10 Н/кг * 10 м = 15 Дж

    П2=mgh2=0.15 кг * 10 Н/кг * 2 м = 3 Дж

    П=П1-П2=15 Дж - 3 Дж = 12 Дж