L1=5 см f1=300H f2=20H l1-?

+4
Ответы (2)
  1. 20 ноября, 08:03
    0
    Дано: F1 = 300H

    F2 = 20H

    L1 = 5cm

    L2 = ?

    Решение: L2 = L1 * 300H = 5cm * 15 = 75 H

    Ответ: 75 Н
  2. 20 ноября, 10:41
    0
    Дано: F1 = 300H

    F2 = 20H

    L1 = 5cm

    L2 = ?

    Решение: L2 = L1 * 300H = 5cm * 15 = 75 H

    Ответ: 75 Н