Сила струму через двигун 10 А. протягом якого часу через обмотку електродвигуна проходить заряд 50 кл

+2
Ответы (1)
  1. 2 июня, 09:24
    0
    Q=I*t

    t=q/I=50 Кл/10 А=5 часов