Y=20+10t-5t2 тендеуымен берылген денелер козгалысын сипаттандар.

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 21:49
    0
    Равноускоренное, x0=20, v0=10, at^2/2 = - 5t^2/2 = > a = - 10

    V1=10-10t