Як перетворити хвилини в години? 30 хв. = год

+4
Ответы (2)
  1. 24 октября, 12:14
    0
    30 хв = 30/60 год = 1/2 год = 0,5 год.
  2. 24 октября, 14:40
    0
    60 хв - 1 год

    30 хв - 0.5 год