Марстагы еркин тусу удеуи 3,76 м/с ал онын радиусы 3,39*10 м.

+1
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 20:40
    0
    G (уск. св. пад.) = v (скорость) ^2/r (радиус) ; v=корень (g*r) = корень (3,76*3,39*10^6) = 12746400 м/с