S1=12 см в квадрете S2=200 см в квадрате F2=900 Н F1-?

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 19:57
    0
    F1/S1=F2/S2

    F1=S1*F2/S2

    F1=0.0012*900/0.02=54H