1) a (x-5) - b (x-5) + (5-x) при а=две / третие b=одна/третия x=4

2) (2x-1) + (x+2) (2x-1) = 0

3) 69^2-59^2

+1
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 13:19
    0
    Получается, 2/3*4-2/3*5-1/3*4+1/3*5+5-4 = 8/3-10/3-12/3+5/3+1=-3+1=-2