Функция задана формулойf (x) = xв квадрате-9

а) найдите f (6), f (-0,5)

+5
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 01:42
    0
    F (6) = 6²-9=36-9=27

    f (-0.5) = (-0.5) ²-9=0.25-9 = - 8.75