Решите уравнение

4 синус в кубе X = 3 косинус (X-пи/2)

+1
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 08:03
    0
    4sin^3x=3sinx

    sinx (4sin^2x-3) = 0

    x=Пk

    sin^2x=3/4

    sinx=sqrt (3) / 2

    x = (-1) ^nп/3+Пk

    x = (-1) ^ (k+1) П/3+Пk